PRZYJDŹ I SPRÓBUJ JUŻ DZIŚ!!

OK, DOŁĄCZ TERAZ

Taniec Towarzyski

Taniec towarzyski – jedna z najbardziej zróżnicowanych dyscyplin tanecznych – kombinacja 10 tańców. Liczba tańców oraz choreografie dostosowane są do stopnia zaawansowania grupy tanecznej. Jednym z celów nauczania tańców towarzyskich jest również zapoznanie uczestników kursów z podstawowymi regułami tańca w parze. Tradycyjnie taniec towarzyski składa się ze stylu standardowego i latynoamerykańskiego. Nauka tańca towarzyskiego pozwoli poznać różnorodność stylów i technik tanecznych i wyposaży w umiejętności taneczne niezbędne na wszelkich imprezach, weselach, sylwestrze czy balu maturalnym.

Taniec użytkowy

Na popularność tańca użytkowego składa się: prostota, widowiskowość różnych obrotów, fantazyjnych figur , które przyciągają uwagę i podziw oglądających. Można go zatańczyć do każdej muzyki , technika ustępuje miejsca fantazji, a skomplikowane kroki -radości wspólnej zabawy. To świetna szkoła dla Panów w opanowaniu trudnej sztuki prowadzenia partnerki i zabłyśnięcia na parkiecie. Krok podstawowy w różnych szkołach może być tańczony nieco inaczej, jednak cechą charakterystyczną disco jest liczenie – na 3 (raz, dwa, „dostaw”).

Pierwszy Taniec

Wasze wesele zbliża się już wielkimi krokami? Do tej pory nie mieliście zbyt wielu okazji, żeby wspólnie zatańczyć walca angielskiego? Chcecie jak najlepiej wypaść w tym ważnym dniu. Dobrze trafiliście! Ułożymy choreografię oraz dostosujemy ją do indywidualnych życzeń i umiejętności pary…

Napisz do nas
Możesz napisać do nas, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz podzielić się swoją opinią.

12 + 6 =

Zadzwoń lub przyjdź

Adres: ul. Juliusza Lea 202a,
30-133 Kraków, Polska

500.859.854

Nasza szkoła