PRZYJDŹ I SPRÓBUJ JUŻ DZIŚ!!

OK, DOŁĄCZ TERAZ
Balet
Balet (Taniec klasyczny) widowisko taneczne, którego podporą jest technika klasyczna. Poprzez ten taniec możemy w pełni ukazać piękno ciała, oddać emocje, wprowadzić odbiorcę w praktycznie każdy nastrój. Nasi choreografowie uczą nie tylko techniki, ale również świadomości ciała i płynności ruchów, pomagają uczniom wykształcić harmonię i osiągnąć ład w tańcu. Taniec klasyczny dla dzieci – Dążymy do tego, aby nasze zajęcia wspomagały rozwój fizyczny i artystyczny maluchów. Są to zajęcia rytmiczne, które umuzykalniają dzieci. Początkowa ilość ćwiczeń techniki tańca klasycznego jest dostosowana do wieku dziecka.
Taniec Towarzyski

Taniec towarzyski – jedna z najbardziej zróżnicowanych dyscyplin tanecznych – kombinacja 10 tańców. Liczba tańców oraz choreografie dostosowane są do stopnia zaawansowania grupy tanecznej. Jednym z celów nauczania tańców towarzyskich jest również zapoznanie uczestników kursów z podstawowymi regułami tańca w parze. Tradycyjnie taniec towarzyski składa się ze stylu standardowego i latynoamerykańskiego. Nauka tańca towarzyskiego pozwoli poznać różnorodność stylów i technik tanecznych i wyposaży w umiejętności taneczne niezbędne na wszelkich imprezach, weselach, sylwestrze czy balu maturalnym.

Mini Disco

Małe pociechy uczestnicząc w spotkaniach Mini Disco zyskują kontakt z rówieśnikami, ćwiczą pamięć, rozwijają sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Ruch pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, poprawia kondycję, gibkość, pomaga w nawiązaniu relacji z rówieśnikami, a regularne zajęcia taneczne są doskonałą formą aktywności fizycznej.

Napisz do nas
Możesz napisać do nas, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz podzielić się swoją opinią.

10 + 1 =

Zadzwoń lub przyjdź

Adres: ul. Juliusza Lea 202a,
30-133 Kraków, Polska

500.859.854

Nasza szkoła